השכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועים

בעלים של אולם אירועים? רוצים לערוך אירוע שונה ומיוחד?

בעלי אולמות אירועים מתבקשים לעיתים קרובות לערוך אירוע מיוחד השונה מאירועי הישיבה הרגילים והקונבציונליים. הדרך לעשות אירוע אלטרנטיבי ומיוחד היא באמצעות השכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועים. השכרת הריהוט מתבצעת מול חברה בין לאומית המספקת לכם ריהוט ייחודי ויוקרתי לאירועים. אם אתם רוצים להפיק אירוע שהוא הרבה מעבר לשולחנות וכסאות סטנדרטיים, יש לכם אפשרות לעשות זאת עם השכרה של רהיטים על פי דרישה במחיר משתלם עבורכם ועבור הלקוחות שלכם.

ריהוט גן לאירועים במחירים נוחים

תכנון אירוע המותאם במיוחד ללקוח שלכם, יכול להגיע למבוי סתום כשאר אין לכם את הרהיטים הנדרשים לבקשות שלו. באמצעות ריהוט גן לאירועים המוצע לכם במחירים להשכרה, תוכלו למעשה להפיק כל אירוע ולחסוך את ההוצאה על רהיטים חדשים ויקרים. בנוסף לכך, תחסכו את הצורך באחסון של רהיטים אשר לא נדרשים לכם באופן שוטף. דרך חברת סנדליצ’י תוכלו לשכור שולחנות לאולמות אירועים בסגנון יוקרתי וייחודי ולהפיק אירוע ברמה הגבוהה ביותר, הן במקום סגור והן במקום פתוח. שולחנות לאולמות אירועים של חברת סנדליצ’י מגיעים בעיצובים מיוחדים ומפוארים כפי שתוכלו לראות כאן בגלריה של האתר.

השכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועים

האירוע הבא שלכם מתקרב? צריכים לסגור כבר עכשיו רהיטים מיוחדים לאירוע? השכרת רהיטים יוקרתיים ומיוחדים לאירועים, חשוב לסגור מספיק זמן מראש לאירוע שלכם. זה הזמן לפנות לצוות חברת סנדליצ’י, המתמחה בהשכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועים עם מגוון רחב של רהיטים מיוחדים ומפוארים. הרהיטים יגיעו אליכם עם שירותי הובלה מהירים ומקצועיים ליום האירוע בשעה שתקבעו עם הצוות מראש וכל הציוד הנלווה הנדרש לכם כגון כלי הגשה, כלי אוכל ומזנונים להגשת האוכל לאורחים באירוע.

שירות השכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועים

לקבלת הצעת מחיר להשכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועים, צרו קשר עם חברת סנדליצ’י ותוכלו לקבל הצעת מחיר המותאמת במיוחד לדרישות שלכם. המחירים של חברת סנדליצ’י הם נוחים מאוד ומותאמים לסוג האירוע וישנה גמישות רבה בבחירת הריהוט הנדרש לכם על מנת שהשירות יעמוד בתקציב שהגדרתם מראש. התקשרו עכשיו לצוות חברת סנדליצ’י דרך מספר הטלפון המופיע כאן באתר ותוכלו לשכור את כל הריהוט והציוד הנלווה הנדרש לכם לאירוע הבא.

RESERVATIONS & CONTACT

SANDALYECI TLV – אנו מאמינים שעיצוב לאירוח נותן השראה לכל צורות האדריכלות ועיצוב הפנים מסביב לגלובוס​